Fórum >> Hozzászólás

isten hozzászólása:

sykora gólja tényleg szép volt, így most, ahogy ismételték a végén...
mondjuk az 5 gólos első harmad után arra tippeltem volna, hogy max 2 gól lesz még, és hát csak egy lett. ilyenkor mindig ez van. emlékszem még talán tavaly, vagy mikor volt, hogy a washington valaki ellen vezetett már az első 10 perc után 5-1-re, és gondoltam, hogy ha 10 perc alatt ütöttek ovie-ék 5 gólt, akkor itt csúnya tömés lett, de annyi is maradt a vége, 5-1.

egyébként valami misconductot beszéltek itt a végén hatcher-rel kapcsolatban, de konkrétan malkinnal kapcsolatban nem mondták. remélem, nem tiltják el. mondjuk ezt a game misconductot sosem értettem, hogy az csak arra a meccsre vonatkozik, hogy akkor onnantól kezdve már nem léphet pályára azon a meccsen, vagy pedig a következő meccsre... :nemtudom::kerdo:

na mindegy. hazai veretlenség marad. 9-1-0, csak így tovább, malkin ma 2+1, ezzel 17 pontos a PO-ban. (sid 15, hossa 12, bugsy 10)